O Nas

Jesteśmy uznaną kliniką leczenia alkoholizmu w Poznaniu jak i całym województwie Wielkopolskim. Nasza klinika pomogła już wielu osobom uzależnionym pokonać ich nałóg alkoholowy. Zaufanie naszych pacjentów jest najlepszym dowodem, potwierdzającym nasz profesjonalizm.

NGM Poznań współpracuje z doświadczonymi lekarzami, którzy dzięki swoim kwalifikacjom i praktycznej wiedzy, rozumieją problemy pacjentów. Nasi specjaliści podchodzą z szacunkiem i wyrozumiałością do każdej osoby uzależnionej, starając się by przywrócić pacjenta do zdrowia. Wspólnie dbamy o zapewnienie w NGM Poznań wyjątkowej, ciepłej i niepowtarzalnej atmosfery, która złagodzi stres pacjentów i naturalnie wesprze proces leczenia alkoholizmu.

NGM Poznań nastawiona jest przede wszystkim na pacjenta. Dlatego poszerzamy asortyment naszych usług medycznych, dbając by terapie i kuracje przez nas oferowane były na jak najwyższym poziomie. W trosce o wygodę i komfort pacjentów wykonujemy część terapii leczenia alkoholizmu podczas wizyt domowych pod wskazanym przez pacjenta adresem.